Tydzień temu rozpoczęła się kolejna telewizyjna kampania reklamowa Allegro. Ma na celu przyciągnąć nowych Kupujących do sprzedawanych w serwisie przedmiotów. Spot można zobaczyć także w sieci.Już po raz drugi reklama serwisu obejmie swoim zasięgiem ogólnopolskie stacje telewizyjne – m.in. TVN, Polsat, TVP3, Discovery, MTV. Prezentowany podczas kampanii spot reklamowy ma pokazać, że na Allegro można znaleźć i kupić prawie wszystko.
Przygotowaną na zamówienie serwisu kompozycję w konwencji gospel nagrano w Polsce, we współpracy z profesjonalnymi chórzystami z Wielkiej Brytanii.
Reklamy telewizyjne uzupełni promocja w radiu, w kinach oraz Internecie. Obecna kampania poszerzy nasze dotychczasowe działania marketingowe, które skupiają się przede wszystkim na Internecie – m.in. współpracy z najbardziej liczącymi się portalami.
– Liczymy na to, że kampania, która potrwa kilka miesięcy, skieruje do ofert Sprzedających w Allegro jeszcze większą liczbę osób – mówią przedstawiciele serwisu.
Zobacz: (plik MPG, 15MB)
